Człuchów, 16. 06. 2024 r.

XI Niedziela Zwykła.

1. Za wszelkie ofiary i pomoc, za zaangażowanie w życie parafii, za okazane dobro – składam serdeczne Bóg zapłać.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do pisania naszych próśb i podziękowań. Adoracja Najświętszego Sakramentu
do 19.30.
3. 23 czerwca z okazji Dnia Ojca chcemy modlić się w intencji wszystkich ojców, a dla zmarłych wypraszać łaskę życia wiecznego.
4. Miesiąc czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po Mszy św. odmawiamy Litanię, aby wynagrodzić Jezusowi za wszystkie
nasze grzechy i nieprawości.
5. Biuro parafialne: środa, czwartek: 15.00 - 17.30.
6. Tygodnik Parafialny. [ Królestwo Boże w moim sercu ].
7. Bardzo proszę o potwierdzenie rezerwacji mszy świętej - 14 dni przed ustaloną datą.
8. Odeszła do wieczności śp. Wiesława Leszczyńska l.63. Wieczny odpoczynek
racz jej dać Panie…..
9. Zacnym parafianom, solenizantom i jubilatom i wszystkim obecnym na nowy tydzień: Niech Bóg was błogosławi i strzeże, niech Bóg rozpromieni oblicze swoje nad wami i obdarzy was radością i pokojem.

W poniedziałek odbędzie się w Pelplinie „Przystań –

Warsztaty dla duszy”.  Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Wyjazd spod plebanii parafii św. Jakuba Apostoła
(ul. Królewska 6) o godz. 8.00, powrót ok. godz. 19.00. Koszt wyjazdu to 10 zł.

Zgłoszenia i zapisy do ks. Tomasza Szmaglika.