Człuchów, 22. 01. 2023 r.

III Niedziela Zwykła.

1. Za wszelkie ofiary, pomoc i zaangażowanie w życie parafii – składam serdeczne Bóg zapłać.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zapraszam do pisania naszych próśb i podziękowań. W godz. 18.45 – 19.45 - adoracja Najświętszego Sakramentu z równoczesną posługą kapłana w konfesjonale.

3.  Msza św. w tygodniu o – godz. 18.00.

4. Biuro parafialne – środa, czwartek od 15.30 – 17.30.

5. Tygodnik Parafialny. [ Nawracajcie się, albowiem bliskie jest królestwo niebieskie! ].

6.  Zachęcam do zamawiania Mszy św., a złożone przy tej okazji ofiary są wyrazem naszej odpowiedzialności za wspólnotę Kościoła i rozumieniem ważności tej modlitwy.

7. Podziękowanie - Drodzy Parafianie – chciałbym Wam bardzo podziękować, że mogliśmy Was odwiedzić po kolędzie. Za to, że otworzyliście nam drzwi waszych domów, by móc z Wami się modlić i zostawić w rodzinach Boże Błogosławieństwo. Wymagało to czasem odwagi i świadectwa wobec innych. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiarność. A te rodziny, które z różnych powodów nas nie zaprosiły, liczymy że w następnym roku uda nam się spotkać podczas wizyty kolędowej. Wszystkich naszych parafian zawierzamy wstawiennictwu Naszej Patronki Maryi- niech ona zaniesie wszystkie Wasze radości i smutki, żale i cierpienia, troski dnia codziennego wraz z Jezusem przed oblicze miłosiernego Boga.

8.  Zacnym parafianom, solenizantom i jubilatom i wszystkim obecnym na nowy tydzień: Niech Bóg was błogosławi i strzeże, niech Bóg rozpromieni oblicze swoje nad wami i obdarzy was radością i pokojem.