Człuchów, 14. 07. 2024 r.

XV Niedziela Zwykła.

1. Za wszelkie ofiary i pomoc, za zaangażowanie w życie parafii, za okazane dobro – składam serdeczne Bóg zapłać.
2. We wtorek, 16 lipca, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcam do pisania naszych próśb i podziękowań. Adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.30.
4. Biuro parafialne: środa, czwartek: 15.00 - 17.30.
5. Tygodnik Parafialny. [ Zostać apostołem Jezusa ].
6. Bardzo proszę o potwierdzenie rezerwacji mszy świętej - 14 dni przed ustaloną datą.
7. Serdecznie zapraszamy do udziału w 33. Chojnickiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w terminie od 31 lipca do 13 sierpnia. Zapisy na stronie fb lub na
trasie. Nasza grupa człuchowska dołącza do Zielonej Grupy Chojnickiej. Już po raz czwarty odbędzie się także Piesza Pielgrzymka z Człuchowa do parafii MB Fatimskiej w Chojnicach. Rozpoczynamy 30 lipca o godz. 15.00
mszą św. w kościele MBKP w Człuchowie.
Spotkanie organizacyjne dla chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w pielgrzymce 21 lipca w Domu Kolpinga o godz. 15.00.
Zachęcamy również do składania swoich intencji. Będzie można je wrzucać do kartonu, który znajduje się przy ołtarzu św. Jakuba w kościele św. Jakuba
Apostoła w Człuchowie.
8. Zacnym parafianom, solenizantom i jubilatom i wszystkim obecnym na nowy tydzień: Niech Bóg was błogosławi i strzeże, niech Bóg rozpromieni oblicze swoje nad wami i obdarzy was radością i pokojem.